Mis on Pangalinker?

Pangalinker on rakendus pangalinkide testimiseks makseid teostavate veebilehtede jaoks. Näiteks kui sul on veebipood, siis võid kasutada Pangalinkerit oma testsüsteemis. Selle asemel, et veebipoes ostude katsetamisel teha päris ülekandeid päris pangas, saad oma veebipoe seadistada kasutama hoopis Pangalinkerit. Pangalinker emuleerib vastava panga omadusi ning võimaldab veebipoe jaoks teostada ehtsana näivaid testmakseid. Kui süsteem läheb laivi, siis ei jää muud kui vahetada lihtsalt pangalingi andmed Pangalinkeri seadistusest tegeliku panga seadistuse vastu.

Varasemalt oli Pangalinker tuntud kui Pangalink.net, pangalinkide testimise veebiteenus. Pangalinker ei ole avalik teenus, vaid on alla laetav ja oma serverisse paigaldatav veebirakendus, mis pakub sarnast teenust, aga sinu enda serverist. Lisaks võimaldab Pangalinker kasutada eri tasemega kasutajakontosid. Admin kasutaja näeb ja saab muuta kõike, tavakasutaja (arendaja) saab luua uusi makselahendusi, aga ei saa näha teisi, kui talle pole selleks eraldi õiguseid antud ning kliendikonto saab ainult vaadata makselahenduse andmeid, aga ei saa midagi muuta.

Näiteks saad teha iga kliendi jaoks eraldi makselahendused ja anda klientidele ka nendele ligipääs. Kliendid saavad keskkonda sisse logida, vaadata oma süsteemi pihta teostatud maksete logi, laadida alla makselahenduse sertifikaadi ja näha seadistuse andmeid, kuid ei saa ise midagi muuta ega juurde teha.